Pawilony Ogrodowe Drewniane

Szukasz drewnianego pawilonu ogrodowego? Chcesz w ten sposób umilić sobie czas spędzany na świeżym powietrzu a dodatkowo przyozdobić przydomową zieleń? Mamy coś dla Ciebie!

Poznańska firma Domkizbalika.pl oferuje szeroki wybór nie tylko domków, ale również altanek i pawilonów ogrodowych z drewna. Wszystkie pawilony ogrodowe wykonywane są przy użyciu najwyższej jakości drewna, by konstrukcja była nie tylko trwała, ale również rewelacyjnie się prezentowała. Projektów jest całkiem sporo, dlatego każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie, coś co wkomponuje się w ogrodową przestrzeń. Możliwości jest mnóstwo poczynając od standardowych, zamkniętych altanek o czterech ścianach, kończąc na przestronnych, wielokątnych drewnianych pawilonach ogrodowych. Co więcej nie muszą mieć one „zwykłego” wyglądu, ale na przykład część ścian w wersji zabudowanej, by móc czuć się swobodnie, oraz część w postaci dekoracyjnej kratki, którą można przyozdobić pnącymi się roślinami. Dachy wszystkich altanek i drewnianych pawilonów ogrodowych można pokryć według upodobań prostą, klasyczną papą, bądź kolorowym, różnokształtnym gontem. Dodatkowo istnieje możliwość założenia estetycznych rynien.

Konserwacja drewnianych pawilonów ogrodowych wygląda tak samo jak w przypadku domków. Od razu po montażu należy wykonać impregnację, którą trzeba powtarzać systematycznie. Czynność ta ma na celu ochronę drewna przed wpływem niekorzystnych warunków pogodowych, infekcjami szkodników oraz grzybów. Piękne, proste i ze smakiem – tak po krótce można opisać drewniane pawilony ogrodowe. Jeśli w Twoim ogrodzie nadal Ci czegoś brakuje, może warto pomyśleć o tego typu ozdobie?